Ansatte

LEARN Kristiansand

Alan Cristopher Refstie

Alan Cristopher Refstie
Daglig-/faglig leder

934 87 885

cris.refstie@learn.no

Bjørn Tommy Hammersborg

Bjørn Tommy Hammersborg
Trafikklærer

995 20 013

tommy.hammersborg@learn.no

Jakob Arnfinn Larsen

Jakob Arnfinn Larsen
Trafikklærer

907 64 157

jakob.larsen@learn.no

Kjell Arvid Hansen

Kjell Arvid Hansen
Trafikklærer

905 13 146

kjell.arvid@learn.no

Linn Terese Frigstad

Linn Terese Frigstad
Kontoransvarlig

940 04 900

linn.terese.frigstad@learn.no

Margrethe Larsen

Margrethe Larsen
Trafikklærer

977 14 460

margrethe.larsen@learn.no

Kommende aktiviteter

Sikkerhetskontroll av bilen (B)

6. apr / Holbergsgate 11 / 900 kr

Moped - Grunnkurs (AM146)

14. apr / Rigedalen, Riis carglass. Skolefri!! Ta med øretelefoner om du har. / 6.900 kr

Info, lastsikringskurs og sikk.kontroll (BE)

15. apr / Rigedalen 37 / 1.500 kr

Trafikalt grunnkurs uten mørkekjøring (TG)

20. apr / Holbergsgate 11 / 1.800 kr

Ta kontakt

Adresse

Holbergsgate 11

4614 Kristiansand s

940 04 900

kristiansand@learn.no

Medlem av:

Autoriserte Trafikkskolers Landsforbund-logo