Ansatte

LEARN Kristiansand

Anna Kristina Hafsås Madsen

Anna Kristina Hafsås Madsen
Trafikklærer

402 47 799

anna.kristina.madsen@learn.no

Geir Cato Grøn Kristiansen

Geir Cato Grøn Kristiansen
Faglig leder

940 04 900

geir.cato@learn.no

Hege M Øen

Hege M Øen
Administrasjon

940 04 900

kristiansand@learn.no

Ida Almendingen Gundersen

Ida Almendingen Gundersen
Trafikklærer

473 01 947

ida.almendingen@learn.no

Jakob Arnfinn Larsen

Jakob Arnfinn Larsen
Trafikklærer

907 64 157

jakob.larsen@learn.no

Linn Terese Frigstad

Linn Terese Frigstad
Daglig leder

940 04 900

linn.terese.frigstad@learn.no

Mikael Christiansen

Mikael Christiansen
Trafikklærer

452 57 488

kristiansand@learn.no

Kommende kurs

Trafikalt grunnkurs med førstehjelp uten mørkekjøring (Trafikalt grunnkurs)

3. oktober / LEARN Kristiansand, Holbergsgate 11, 4614 Kristiansand s / 2 290,00

Trafikalt grunnkurs (NETTBASERT) (Trafikalt grunnkurs)

4. oktober / TEAMS/Hjemme / 1 490,00

Trafikalt grunnkurs (NETTBASERT) (Trafikalt grunnkurs)

5. oktober / TEAMS/hjemme / 1 490,00

Ta kontakt

Medlem av:

Norges Trafikkskoleforbund-logo